Haber

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek: Yeni hedefimiz Avrupa’da başarı

Galatasaray Kulüp Başkanı Dursun Özbek, SporToto Üstün Lig’de şampiyonluğa ulaştıklarını ve yeni hedeflerinin Avrupa’da başarı olduğunu söyledi.

Özbek, tüzük değişiklik taslağının görüşüldüğü Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Anadolu Oditoryum Toplantı Salonu’nda düzenlenen olağanüstü genel kurul toplantısında konuştu.

Başkan Dursun Özbek’in konuşması öncesi Muhteşem Lig’de elde edilen şampiyonlukla ilgili video gösterildi. Salonda şampiyonluk kupası da sergilendi.

Göreve gelmeden yaklaşık bir yıl önce şampiyon olarak sözlerinden birini tuttuklarını kaydeden Özbek, “Verdiğimiz önemli sözlerden birini tutmanın mutluluğu ve gururu ile buradayım. Şampiyon olmak bizim için çok önemliydi. Cumhuriyetin 100. yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emaneti. Biz bu başarıyı yakaladık. Kupa, Cumhuriyetin yüzü Galatasaray’a çok yakıştı.” ifadeleri kullandı.

Avrupa’da başarıya odaklandıklarını vurgulayan sarı-kırmızılı kulüp başkanı, “Şimdi hedefimiz, kurucumuz Ali Sami Yen’in dediği gibi Türk olmayan takımları yenmek. Kupayı almak için elimizden geleni yapacağız. yeniden Avrupa’da.” dedi.

Başkan Özbek’in ardından söz alan yönetim kurulu üyesi Can Natan, gündeme getirilen tüzük değişiklikleri hakkında da bilgi verdi.

kepsut-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu