Haber

Futbol: TFF 2. Lig’e Çıkış

TFF 2. Lig’de 12. hafta maçları tamamlandı.

Beyaz Grup’ta Esenler Erokspor liderliğe yükselirken, Kırmızı Grup’ta Amed SportiveActivities zirvedeki yerini korudu.

Ligde 12. hafta maçları sonrasında gruplarda oluşan puan durumu şöyle:

Beyaz Grup

AYARLAMAKOGB.M.A.eAVCILIKP.
1.ESENLER EROKSPOR11.9022471727
2.VEFA GRUP VANSPOR11.9021410427
3.ANKARASPOR1274bir167925
4.BUCASPOR 192811.64bir1661022
5.YENİ MERSİN İDMANYURDU126421811.722
6.ANKARA DEMİRSPOR11.7bir31710722
7.NAZİLLİ BEDİYESPOR127bir41816222
8.1461 TRABZON FK11.63218711.21
9.BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ11.4bir611.13-213
10.DİYARBEKİRSPOR11.344811.-313
11.KARACABEY BELEDİYESPOR1233689-bir12
12.BURSASPOR11.335915-612
13.ALTINORDU11.2541513211.
14. HES İLAÇ AFYONSPOR11.245510-510
15.TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR12246618-1210
16.SERİK BELEDİYESPOR12237512-79
17.KIRŞEHİR FK12228923-148
18.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR11.bir37816-86
19.ADIYAMAN FK11.bir37617-11.6

Kırmızı Grup

AYARLAMAKOGB.M.A.eAVCILIKP.
1.AMED SPOR FAALİYETLERİ11.9202061429
2.GMG KASTAMONUSSPOR11.74015411.25
3.ISPARTA 32 SPOR11.803179824
4.ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR12642211011.22
5.ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FK11.64bir125722
6.SOMASPOR11.5421310319
7.FETHİYESPOR11.4521814417
8.İSKENDERUNSPOR11.5bir51513216
9.MENEMEN FK11.4341214-215
10.İNEGÖLSPOR11.4251819-bir14
11.SARIYER123451619-313
12.ETİMESGUT BELEDİYESPOR124bir7714-713
13.DÜZCE CAM DÜZCESPOR123451322-913
14.DENİZLİSPOR123271218-611.
15.KARAMAN FK11.24511.13-210
16.KUZEY MARMARA AŞ ARNAVUTKÖY BELEDİYESPOR1224611.14-310
17.MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYESPOR12246813-510
18.BELEDİYE DERİNSPOR11.bir5559-48
19.UŞAKSPOR11.birbir9220-184

haberezine.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu