Haber

Bursa İnegöl’de kırsalın yolları parkeyle kaplandı

BURSA (İGFA) – Bursa Valiliği ile İnegöl Belediyesi iş birliğinde İnegöl’e bağlı 12 kırsal mahallede 40 bin metrekare parke taş uygulaması için ortak çalışma başlatılmıştı.

Bu çalışma kapsamında bugüne kadar; Bayramşah, Olukman, Mezit, Sulhiye ve Güney Kestane Mahallelerinde parke taş kaplama çalışmaları tamamlanmıştı. Son olarak Tüfekçikonak Mahallesinde de 7 sokakta 4 bin m2 parke taş kaplama uygulaması gerçekleştirildi.

Çitli’de parke taş kaplama çalışmaları sürerken, Belediye Lideri Alper Taban bugün beraberindeki heyetle birlikte bugün Tüfekçikonak Mahallesinde tamamlanan çalışmayı yerinde inceledi.

Burada bir açıklama da yapan Lider Taban, bu yıl 12 kırsal mahallemiz için hazırlık yaptıkları 40 bin metrekare parke taş uygulamasını sürdürdüklerini, daha evvel Bayramşah, Olukman, Mezit, Sulhiye ve Güney Kestane köylerimizde emsal çalışmayı sürdürdüklerini söyledi.

“Valiliğimizin, Bursa Büyükşehir Belediyemizin ve ilçe belediyemizin imkanlarıyla bu yıl her zamankinden daha fazla hacimli iş çıkarmış olduk” diyen Lider Taban, gerek altyapı gerek üstyapı manasındaki eksiklerimizi gidermeye devam edeceklerini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu